همون گرامی :

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شهر بن با دامنه www.shahrebon.ir در سیستم ایرنیک جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه کپی ویا الگو برداری از مطالب و آموزش های این وبسایت مطابق قانون جرایم رایانه ای  و اینترنتی کشور جمهوری اسلامی ایران پیگرد قانونی در پی خواهد داشت .

(این وبسایت متعلق به تنها نمایندگی جنوب کشور -خوزستان -شهرستان بهبهان است ، ما هیچ شعبه دیگری نداریم کانل رسمی ما در تلگرام shahrebon@ میباشد  و ازآن تنها برای اطلاع رسانی ها استفاده میشود ****خرید و فروشی در تلگرام انجام نمی دهیم  )


آدرس :تهران -خیابان پاکستان -پلاک۲۲-طبقه ۴-کلنون آگهی و تبلیغات شهر بن (وبسایت متعلق به نمایندگی بهبهان است )
تلفن:  سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۴۰۷۱۲۹ با ارسال عدد۴ در اول پیام (۴ سلام بر حسین )
پشتیبانی ضروری:۰۹۱۶۶۷۲۷۱۲۹-۰۹۳۹۷۱۲۶۰۶۲

به بخش راهنمای کاربران شهر بن خوش آمدید

تقاضا میشود با حوصله مطالب این بخش را مطالعه کنید تا  با روش کار و فعالیت در شهر بن بهتر آشنا شوید.


ما بر خلاف دیگر فعالان کشور که در این زمینه فعالیت میکنند نه مشتری را مجبور به آوردن زیر مجموعه میکنیم و نه از وی میخواهیم تا با پرداخت هزینه عضو موقت و سپس با هزینه بیشتر عضو یتش را  ارتقاء  دهد. البته خدمات ما شامل خدمات  رایگان و غیر رایگان  برای مصرف کننده و خدمات کلا رایگان برای ارایه دهنده خدمات است  و فکر میکنم  مبلغ ۵۰۰۰ تومان در سال ،  قابل پرداخت برای همه هموطنان است و با مبالغ ۱۲۵٫۰۰۰و  ۵۰۰٫۰۰۰ تومانی و یا بیشتر ….که دیگر فعالان  این حوضه از اعضا خود میگیرند اصلا قابل مقایسه نیست  ما همه را ,چه مصرف کننده و چه ارایه دهنده را در سود خود شریک میدانیم و معتقدیم شهر بن متعلق به همه میباشد . ما معرفی اختیاری دوستان شما را بعنوان مشارکت و بازاریابی  میدانیم و درصدی از حق اشتراک را به شما میدهیم .
ما علاوه بر تبلیغ رایگان کسب و کار شما با مراجعه هر اشتراک اولی به شما مبلغ ۲۰۰۰ تومان نیز هدیه میدهیم .بله درسته ¡¡¡¡¡¡    تعجب نکنید  با ما همراه باشید  تا بهتر همدیگر را بشناسیم  


 ۱- با ورود به سایت و بخش های مختلف چنانچه به کالا یا خدماتی علاقمند شدید و قصد استفاده از آنها را داشتید کافی است روی آن کلیک کنید تا به توضیحات آن هدایت شوید .


 1. چنانچه انتخاب شما جز خدمات یا تبلیغات رایگان سایت باشد  ، لازم نیست کار خاصی انجام دهید فقط با اطلاعات موجود در توضیحات به محل مراجعه میکنید و از خدمات آنها بهره مند می شوید – پیشنهاد میکنیم قبلا بصورت تلفنی هماهنگی کنید تا مشمول هزینه رفت و برگشت نشوید .(لطفا به عنوان یک شهر وند شهر بن چنانچه ارایه دهنده خدمات، همکاری لازم را نکرده یعنی برخلاف تبلیغ خود عمل میکند به ما اطلاع دهید )

 2. چنانچه  بعد از انتخاب نوشته ***ویژه شهروندان شهر بن است و لازم میباشد که عضو ویژه سایت باشید **را دیدید باید در زیر این نوشته بر تبدیل به یک شهروند میشوم  کلیک کنید و با پرداخت ۵۰۰۰هزار تومان برای یک سال  از همه خدمات سایت بهره مند شوید 

نتیجه :
اگر شما ارایه دهنده کالا یا خدماتی هستید ما آن را بصورت رایگان در شهر بن در معرض دید قرار میدهیم 
اگر هموطنان ما هستید میتوانید از خدمات سایر هموطنان بصورت رایگان و عادی استفاده کنید و یا با شهر وند شدن خود از خدمات بیشتری نیز  استفاده کنید .

همه چیز اختیاری است 

آیا میخواهید شهر وند شهر بن شوید ؟ آیا میخواهید از خدمات ما در سراسر کشور بهره مند شوید ؟

دو روش وجود دارد :

   1. از بالای سایت >بخش عضویت در شهر بن > عضو سایت شوید و از کلیه خدمات بهره مند شوید .


   2. یا بر روی نوشته ذیل کلیک کنید .

   میخواهم شهروند شهر بن شوم

   

توجه :

ما پیشنهاد میکنیم روش ۲ را انتخاب کنید چون تمامی امور توسط همکاران ما انجام میشود و امکان اشتباه تقریبا صفر است
صداقت بیش از هرچیز برای ما مهم و ملاک جذب شهروندان شهر بن است .پس حتما متوجه شده اید که برای همه خدمات لازم نیست شهروند شهربن  شوید. چون برخی خدمات عمومی است و نیازی به شهر وند شهر بن شدن ندارد، ولی در این روش ما ارایه دهنده  خدمات در سایت را تضمین نمیکنیم (کسی که فقط خدمات عمومی ارایه میدهد ) و هر گونه مشکل شامل مسایل حقیقی و حقوقی و کلاه برداری و …….. بر عهده شما و خدمات دهنده است .

اگر فکر میکنید هر دو روش ذیل کمی برایتان دشوار یا طولانی  میباشد ،کافی است از طریق دکمه ذیل استفاده کنید تا همکاران ما تمامی مراحل را انجام  دهند
میخواهم شهروند شهر بن شوم

نحوه عضوییت  ویژه ( شهروند شهر بن ) از بخش بالای سایت و قسمت عضویت در شهر بن 

 1. از بالای سایت بر روی عضویت در شهر بن کلیک کنید .و مراحل را به انتها برسانید .
 2. بعد از عضویت با صفحه ذیل رو به رو میشوید که پانل کاربری شما است .این صفحه با هر بار کلیک بر روی عضویت در شهر بن برایتان نمایش داده میشود .

۴- به ایمیل خود مراجعه کنید ( در پوشه صندوق ورودی و یا شاید هرزنامه ) یک ایمیل به همراه فاکتور برایتان ارسال شده است .

۵- همچنین میتوانید با توجه عکس ذیل وارد بخش سفارش ها شده و فاکتور خود را پرینت یا جهت چاپ ذخیره نمایید.

این فاکتور شماست .و دیگر نیاز نیست برای سایر خدمات سایت مراحل گفته شده را طی کنید

از اینکه قصد همراهی عوامل و مدیران شهر بن را دارید بسیار خوشحالیم

فعالیت در شهر بن به دو بخش کلی تقسیم میشود :

 1. افرادی که خدمات عمومی ارایه میدهند ،یعنی از سایت شهر بن برای اعلام خدمات خود به عموم مردم استفاده میکنند
  ۱-۱ باید از بخش عضویت که در بالای سایت قرار دارد یک بار عضو شوند.(برروی ورود و خروج به پیشخوان کلیک کنید )
  ۱-۲ بعد از عضویت میتوانند از بخش ثبت رایگان اقدام به ثبت محصول -کالا -خدمات خود کنند .
   در زمان پر کردن فرم ثبت آگهی فقط متقاضی خدمات عمومی میتوانید  باشید  اطلاعات ثبت شده توسط شما در بخش خدمات عمومی سایت نمایش داده میشود و با گذشت ۳ روز  به آرشیو سایت منتقل یا حذف میشود  بخش پرسش و پاسخ در سایت را ببینید 


 2.  افرادی که فقط  خدمات ویژه اعضا شهر بن ارایه میدهند ، یعنی خدمات آنها فقط با داشتن کد اشتراک و برای شهروندان شهربن است .
  ۲-۱  این افراد باید از بخش عضویت که در بالای سایت قرار دارد یک بار عضو شوند.(برروی عضویت ویژه کلیک کنید  )
  ۲-۲بعد از عضویت میتوانند از بخش ثبت آگهی  اقدام به ثبت محصول -کالا -خدمات خود کنند .
  چنانچه شهروندی از شهر بن (عضو ویژه شهربن) برای  اولین خرید خود به این افراد مراجعه کند   ( افرادی که خدمات ویژه ثبت میکنند )   مبلغ ۲۰۰۰ تومان به خدمات دهنده از جانب ما پرداخت میشود.

مثال :آقای حسن  از اصفهان در ارایه خدمات خود که فروش صنایع دستی  است در سایت شهربن تخفیف ۱۴% را فقط برای اعضا شهر بن در نظر گرفته و آگهی خود را منتشر میکند .
با گذشت مدتی از آگهی ۱۵ نفر از افرادی که شهروند شهربن هستند ( عضو  ویژه ) از ایشان خرید میکنند که ۹نفراز این افراد اولین خریدشان است در این صورت آقای حسن مبلغ ۱۸۰۰۰=۲۰۰۰*۹ تومان را از ما  دریافت میکند .

مثال ۲( یکم سخت تر بشه چطور میشه جریان ……….
خانم لیلا  که یک رستوران دار است در سایت شهربن تخفیف ۱۷% را برای سفارشات بالای ۲ عدد و برای عموم مردم و اعضا شهربن اعلام و ثبت میکند و با گذشت مدتی از نشر آگهی۱۷۵ نفر به ایشان مراجعه میکنند و در زمان ارایه صورت حساب  ۷۵ نفر بیان میکنند که آگهی شما را در شهر بن دیده ایم  ولی کد عضو ویژه ندارند  و ۸۰ نفر نیز کد اشتراک ( عضو ویژه ) را ارایه میدهند.ولی از این ۸۰ نفر ۷۰نفر اولین بار است که از کد اشتراکشان استفاده میکنند  .در این صورت خانم لیلا ۱۴۰٫۰۰۰=۲۰۰۰*۷۰تومان   از ما دریافت خواهد کرد.این آگهی زودتر به آرشیو سایت میرود چون  خدمات عمومی   +  خدمات ویژه اعضا شهر بن را شامل شده است

 1. توجه :
  آقای حسن یا خانم لیلا  چگونه بفهمد که چه کسی اولین خریدش است ؟از مشتری بپرسد ؟ بله همه افراد قابل احترام هستند.
  روش دیگری دارد ؟ بله  .سامانه استعلام کد وجود دارد و میتوانند از آن استفاده کنند .