همون گرامی :

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شهر بن با دامنه www.shahrebon.ir در سیستم ایرنیک جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه کپی ویا الگو برداری از مطالب و آموزش های این وبسایت مطابق قانون جرایم رایانه ای  و اینترنتی کشور جمهوری اسلامی ایران پیگرد قانونی در پی خواهد داشت .

(این وبسایت متعلق به تنها نمایندگی جنوب کشور -خوزستان -شهرستان بهبهان است ، ما هیچ شعبه دیگری نداریم کانل رسمی ما در تلگرام shahrebon@ میباشد  و ازآن تنها برای اطلاع رسانی ها استفاده میشود ****خرید و فروشی در تلگرام انجام نمی دهیم  )


آدرس :تهران -خیابان پاکستان -پلاک۲۲-طبقه ۴-کلنون آگهی و تبلیغات شهر بن (وبسایت متعلق به نمایندگی بهبهان است )
تلفن:  سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۴۰۷۱۲۹ با ارسال عدد۴ در اول پیام (۴ سلام بر حسین )
پشتیبانی ضروری:۰۹۱۶۶۷۲۷۱۲۹-۰۹۳۹۷۱۲۶۰۶۲

به بخش راهنمای کاربران شهر بن خوش آمدید

تقاضا میشود با حوصله مطالب این بخش را مطالعه کنید تا  با روش کار و فعالیت در شهر بن بهتر آشنا شوید.


ما بر خلاف دیگر فعالان کشور که در این زمینه فعالیت میکنند نه مشتری را مجبور به آوردن زیر مجموعه میکنیم و نه از وی میخواهیم تا با پرداخت هزینه عضو موقت و سپس با هزینه بیشتر عضو یتش را  ارتقاء  دهد. البته خدمات ما شامل خدمات  رایگان و غیر رایگان  برای مصرف کننده و خدمات کلا رایگان برای ارایه دهنده خدمات است  و فکر میکنم  مبلغ ۵۰۰۰ تومان در سال ،  قابل پرداخت برای همه هموطنان است و با مبالغ ۱۲۵٫۰۰۰و  ۵۰۰٫۰۰۰ تومانی و یا بیشتر ….که دیگر فعالان  این حوضه از اعضا خود میگیرند اصلا قابل مقایسه نیست  ما همه را ,چه مصرف کننده و چه ارایه دهنده را در سود خود شریک میدانیم و معتقدیم شهر بن متعلق به همه میباشد . ما معرفی اختیاری دوستان شما را بعنوان مشارکت و بازاریابی  میدانیم و درصدی از حق اشتراک را به شما میدهیم .
ما علاوه بر تبلیغ رایگان کسب و کار شما با مراجعه هر اشتراک اولی به شما مبلغ ۲۰۰۰ تومان نیز هدیه میدهیم .بله درسته ¡¡¡¡¡¡    تعجب نکنید  با ما همراه باشید  تا بهتر همدیگر را بشناسیم  


 ۱- با ورود به سایت و بخش های مختلف چنانچه به کالا یا خدماتی علاقمند شدید و قصد استفاده از آنها را داشتید کافی است روی آن کلیک کنید تا به توضیحات آن هدایت شوید ، در این لحظه دو گزینه پیش روی شما است  هم میتوانیدازخدمات رایگان استفاده کنید هم میتوانید شهر وند شهر بن میشوید .


 1. چنانچه از خدمات رایگان ( عمومی ) استفاده خواهید کرد ، لازم نیست کار خاصی انجام دهید فقط با اطلاعات موجود در توضیحات هر خدمت و یا کالا ( تلفن و آدرس )به محل مراجعه میکنید و از خدمات آنها بهره مند می شوید – پیشنهاد میکنیم قبلا بصورت تلفنی هماهنگی کنید تا مشمول هزینه رفت و برگشت نشوید .(لطفا به عنوان یک شهر وند شهر بن چنانچه ارایه دهنده خدمات، همکاری لازم را نکرده و در اصل برخلاف تبلیغ خود عمل میکند به ما اطلاع دهید )

 2. چنانچه میخواهید شهر وند شهر بن شوید باید در صفحه خدمات یا کالای مورد نظر گزینه خرید بن (ویژه شهر بن )را انتخاب کنید و اقدام به پرداخت مبلغ ۵۰۰۰تومان بصورت آنلاین یا واریز به حساب کنید . با پرداخت این وجه شما دارای کد یا شناسه ای چند رقمی میشوید که به شماره همراه شما ارسال و اعلام  میشود که شهروند شهر بن شده اید . از این پس  میتوانید به مدت یک سال شمسی از تمام خدمات سایت  استفاده کنید و علاوه بر تخفیفات عمومی از تخفیفات ویژه شهروند شهربن هم در سراسر کشور  استفاده کنید .از بالای همینصفحه بخش ۳و۴  ،عضو ویژه شهر بن شوید  را ببینید 

نتیجه :
اگر شما ارایه دهنده کالا یا خدماتی هستید ما آن را بصورت رایگان در شهر بن در معرض دید قرار میدهیم 
اگر هموطنان ما هستید میتوانید از خدمات سایر هموطنان بصورت رایگان و عادی استفاده کنید و یا با شهر وند شدن خود از خدمات بیشتری استفاده کنید .

همه چیز اختیاری است 

آیا میخواهید شهر وند شهر بن شوید ؟ آیا میخواهید از خدمات ما در سراسر کشور بهره مند شوید ؟

دو روش وجود دارد :

   1. عضویت و پرداخت حق عضویت از بخش عضویت در شهر بن  در سایت که شامل مراحل ذیل است :
    ۱-۱ وارد بخش عضویت در سایت شوید و فرم مربوطه را تکمیل  وگزینه عضویت ویژه شهربن را انتخاب کنید . شروع به عضویت 
    ۱-۲ بعد از عضویت یک ایمیل راهنما برای شما ارسال میشود که لازم است مطابق آن عمل کنید .تا شناسه شما درسامانه ما فعال شود 


   2. در صفحات سایت هر کجا که کالا یا خدمتی را انتخاب کردید و مشاهده کردید که علاوه بر خدمات رایگان برای شهروندان شهربن نیزخدمتی مضاعف وجود دارد اقدام به پرداخت کنید و شناسه خود را دریافت کنید (خریدبن ویژه شهر بن )را انتخاب کنید، توضیحات تصویری را از بخش ۳ (بالای همین صفحه ) ببینید (فقط یک بار نیاز به دریافت کد اشتراک و شهر وند شدن است ) حذف شده ، اطلاعیه سایت را ببینید

   3. یا از طریق  ذیل اقدام کنید .

   میخواهم شهروند شهر بن شوم

   

توجه :

ما پیشنهاد میکنیم روش سوم را انتخاب کنید چون تمامی امور توسط همکاران ما انجام میشود و امکان اشتباه تقریبا صفر است
صداقت بیش از هرچیز برای ما مهم و ملاک جذب شهروندان شهر بن است .پس حتما متوجه شده اید که برای همه خدمات لازم نیست شهروند شهربن  شوید. چون برخی خدمات عمومی است و نیازی به شهر وند شهر بن شدن ندارد، ولی در این روش ما ارایه دهنده  خدمات در سایت را تضمین نمیکنیم (کسی که فقط خدمات عمومی ارایه میدهد ) و هر گونه مشکل شامل مسایل حقیقی و حقوقی و کلاه برداری و …….. بر عهده شما و خدمات دهنده است .

اگر فکر میکنید هر دو روش ذیل کمی برایتان دشوار یا طولانی  میباشد ،کافی است از طریق دکمه ذیل استفاده کنید تا همکاران ما تمامی مراحل را انجام  دهند
میخواهم شهروند شهر بن شوم

نحوه عضوییت  ویژه ( شهروند شهر بن ) از بخش بالای سایت و قسمت عضویت در شهر بن 

 1. از بالای سایت برروی عضویت در شهر بن کلیک کنید .
 2. فرم ثبت نام اکانت جدید را تکمیل و گزینه  ویژه- شهروند شهر بن  را انتخاب کنید
 3. به درگاه بانکی هدایت میشوید و بعد از پرداخت با صفحه مثل ذیل رو به رو میشویدکه پانل کاربری شما است .این صفحه با هر بار کلیک برروی عضویت در شهر بن برایتان نمایش داده میشود .

۴- به ایمیل خود مراجعه کنید ( در پوشه صندوق ورودی و یا شاید هرزنامه ) یک ایمیل به همراه فاکتور برایتان ارسال شده است .

۵- همچنین میتوانید با توجه به مرحله ۳ و عکس بالا وارد بخش سفارش ها شده و فاکتور خود را پرینت یا جهت چاپ ذخیره نمایید.***نمایش صورتحساب ** را انتخاب کنید

به  پانل کاربری خود در سایت بروید و در بخش سفارش ها > نمایش صورت حساب را پرینت کنید .

شماره سفارش شما معتبر است و شهروند شهر بن هستید و در سراسر کشور قابل استفاده است .
دیگر نیاز نیست برای سایر خدمات سایت مراحل گفته شده را طی کنید

از اینکه قصد همراهی عوامل و مدیران شهر بن را دارید بسیار خوشحالیم

فعالیت در شهر بن به دو بخش کلی تقسیم میشود :

 1. افرادی که خدمات عمومی ارایه میدهند ،یعنی از سایت شهر بن برای اعلام خدمات خود به عموم مردم استفاده میکنند .
  ۱-۱ باید از بخش عضویت که در بالای سایت قرار دارد یک بار عضو شوند.*عضویت در شهر > ثبت نام>  عضویت عادی یا شهروند شهربن
  ۱-۲ بعد از عضویت میتوانند از بخش ثبت رایگان اقدام به ثبت محصول -کالا -خدمات خود کنند .
  ۱-۳ اگر در زمان پر کردن فرم ثبت رایگان فقط متقاضی خدمات عمومی باشید  اطلاعات ثبت شده توسط شما در بخش خدمات عمومی سایت نمایش داده میشود و با گذشت ۳ روز  به آرشیو سایت منتقل یا حذف میشود
  اگر خدمات عمومی و خدمات ویژه اعضا شهربن را انتخاب کنند  اطلاعات ثبت شده آنها هم در صفحه اول سایت و هم در  خدمات عمومی نمایش داده میشود.
   بخش پرسش و پاسخ در سایت را ببینید 


 2.  افرادی که فقط  خدمات ویژه اعضا شهر بن ارایه میدهند ، یعنی خدمات آنها فقط با داشتن کد اشتراک و برای شهروندان شهربن است .
  ۲-۱  این افراد باید از بخش عضویت که در بالای سایت قرار دارد یک بار عضو شوند.*عضویت در شهر بن >عضو عادی یا شهروند شهربن
  ۲-۲بعد از عضویت میتوانند از بخش ثبت رایگان اقدام به ثبت محصول -کالا -خدمات خود کنند .
  ۲-۳ با انتخاب گزینه خدمات ویژه برای اعضا شهر بن  محصول -خدمات- و کالای ثبت شده آنها در صفحه اول سایت و سایر بخش ها نمایش داده میشود .
  ۲-۴ چنانچه شهروندی از شهر بن (عضو ویژه شهربن)  اولین خرید و [restrict paid=”true”]دریافت خدمات را از جانب این افراد ( افرادی که خدمات ویژه ثبت میکنند )انجام دهد  مبلغ ۲۰۰۰ تومان به خدمات دهنده از جانب ما پرداخت میشود.

مثال :اقای حسن  از اصفهان در ارایه خدمات خود که فروش صنایع دستی  است در سایت شهربن تخفیف ۱۴% را برای اعضا شهر بن در نظر گرفته و آگهی خود را منتشر میکند .
با گذشت مدتی از آگهی ۱۵ نفر از افرادی که شهروند شهربن هستند ( عضو  ویژه ) از ایشان خرید میکنند که ۹نفراز این افراد اولین خریدشان است در این صورت آقای حسن مبلغ ۱۸۰۰۰=۲۰۰۰*۹ تومان را از ما  دریافت میکندمثال ۲( یکم سخت تر بشه چطور میشه جریان ……….
خانم لیلا  که یک رستوران دار است در سایت شهربن تخفیف ۱۷% را برای سفارشات بالای ۲ عدد وبرای عموم مردم و اعضا شهربن اعلام و ثبت میکند و با گذشت مدتی از نشرآگهی۱۷۵ نفر به ایشان مراجعه میکنندو در زمان ارایه صورت حساب  ۷۵ نفر بیان میکنند که شهربن دلیل معرفی و مراجعه آنها بوده و ۸۰ نفر نیز کد اشتراک شهروند شهربن( عضو ویژه ) را ارایه میدهند.ولی از این ۸۰ نفر ۷۰نفر اولین استفاده از اشتراکشان در شهر بن است .در این صورت خانم لیلا ۱۴۰٫۰۰۰=۲۰۰۰*۷۰تومان   از شهر بن دریافت خواهد کرد.این آگهی زودتر به آرشیو سایت میرود چون  خدمات عمومی   +  خدمات ویژه اعضا شهر بن

 1. توجه :
  آقای حسن یا خانم لیلا  چگونه بفهمد که چه کسی اولین خریدش است ؟از مشتری بپرسد ؟ بله همه افراد قابل احترام هستند.
  روش دیگری دارد ؟ بله  .سامانه استعلام کد وجود دارد و میتوانید از آن استفاده کنید .[/restrict]