هموطن گرامی 
   لطفا ابتدا موارد ذیل را بازدید کنید شاید پاسخ سوال شما اینجا باشد .
    سوال جدیدی دارید از بخش  ارتباط با ما اقدام کنید .

لازم نیست کار خاصی انجام دهید در همین وبسایت هر محصول یا کالا یا خدمتی که ارایه شده راکلیک کنید تا توضیحات آن را ببینید .مطابق آن توضیحات از خدمات استفاده کنید .

سیستم شهر بن با دیگر تخیفات ارایه شده در کشور متفاوت است 

۱- ما مشتری یا خریدار را مجبور به پرداخت های مبالغ ۱۲۵۰۰۰یا ۴۰۰٫۰۰۰ یا۵۰۰٫۰۰۰ یا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومانی نمیکنیم بلکه  تنها با پراخت ۵٫۰۰۰تومان ان هم برای یک سال بدون قید و شرط میتواند از خدمات شهر بن استفاده کند .

۲- هر آنچه لازم است در سایت ذکر شده و بعد از خرید یا عضویت ، ما شما را دعوت به کلاس های بازاریابی شبکه ای نمیکنیم .

۳- برخلاف دیگر سیستم ها فروشنده یا ارایه دهنده خدمات میتواند به تعداد محدودی تخفیف دهد و نه به کل مراجعه کننده ها

۴- برخلاف دیگر سیستم ها فروشنده یا ارایه دهنده خدمات میتواند زمان تخفیف را محدود کند .

۵- فروشنده یا ارایه دهنذه خدمات میتواند همزمان هردو مورد ذکر شده در بند های ۳و۴ را اجرا کند .

وقتی به توضیحات برخی از محصولات یا خدمات یا کالای ارایه شده در سایت مراجعه میکنید متوجه میشوید که نوشته شده ویژه اعضا شهر بن ، این یعنی باید اشترک سایت که برای یک سال ۵۰۰۰تومان است را خرید کنید با خرید این اشتراک شهروند شهر بن میشوید و در سراسر کشور میتوانید از خدمات ارایه شده با کد اشتراک خود بهره مند شوید .

همانطور که در زیر همان منو(زیر ثبت رایگان ) توضیح داده شده باید  ابتدا در سایت عضو شوید  (از بالای صفحه > عضویت در شهر بن ،و سپس وارد سایت شوید ).حالا همه چیز برایتان نمایش داده میشود و میتوانید آگهی خود را ثبت کنید .

تخفیف شما یک تخفیف عمومی و منطقه ای  است و اگر مشتری تا فاصله یک متری  محل کسب شما یا در برخی موارد داخل محل کسب شما نشود از تخفیفات شما نه مطلع میشود و نه او کسب سود میکند و نه شما ..   شهر بن این خدمت را به رایگان برایتان فراهم میکند تاگر تخفیف چشم گیر ارایه میکنید  از سایر نقاط شهرتان و یاحتی شهر های اطرافتان  مشتری کسب کنید

  • تبلیغات رایگان
  • مراجعه مشتری  فرا منطقه ای 
  • گسترش کسب و کار
  • افزایش فروش
  • افزایش توان رقابیتی با رقبا
  • برخورداری از مشتریان بالقوه و افزایش حجم فروش و در نتیجه سود بیشتر

خیر
بسیاری از خدمات ارایه شده جنبه عمومی دارد و اصلا نیازی به شهروند شهر بن شدن و خرید اشتراک  نیست . به توضیحات هر ایتم توجه کنید آنجا ذکر شده است 

در اولین خرید بعد از شهر وند شدن و دریافت اشتراک این امکان وجود ندارد و لازم است دارنده شماره اشتراک شخصا اقدام به خرید کند ولی بعد  از آن بستگی به نظر ارایه دهنده خدمات دارد و ایشان مختار است قبول کند یا نه 

باید به پشتیبانی سایت اطلاع دهید و در صورت اثبات ادعای شما  اطلاعیه خدمات از سایت حذف خواهد شد و چنانچه اولین استفاده  از اشتراکتان باشد به پاس قدردانی از این اطلاع رسانی ما آماده ایم تا مبلغ ۵۰۰۰ تومان پرداختی شما را عودت داده و تا یک هفته پس از آن اشتراکتان همچنان فعال باشد . این خدمات برای اگهی های عمومی نیست چون برای دریافت خدمات عمومی نیازی به خرید اشتراک نیست 

با مراجعه شهروند شهر بن که برای اولین استفاده از کد اشتراکش به شما مراجعه میکند اغلب خود مشتری اعلام میکند که اولین خریدم هست ولی برای شما که فروشنده هستید با نهایت احترام و ادب به مشتری، جهت امنیت و باتوجه به اینکه برای ما بار مالی دارد ، سامانه استعلام کدایجاد شده است  که بعد از ثبت و تایید  خدمات شما ، نحوه استفاده برایتان ایمیل میشود .

پاسخ بله است 
چون شهر بن متعلق به همه هموطنان است  در این خصوص به بخش ارتباط با ما پیام دهید 

اگربه صفحه اول سایت و سمت راست ،جایی که نوشته شده بخش های اصلی مراجعه و کلیک نمایید مشاهده میکنید که شهر بن در ۹ بخش اصلی فعالیت دارد ولی چنانچه شما در زمینه دیگری مایل به خدمات دهی هستید ما آماده ایم تا دست همکاری را صمیمانه بفشاریم و خواسته شما را به لیست اضافه کنیم 

بله 
این کار با اشتراک خودتان هیچ تفاوتی ندارد ولی بدیهی است که باید اطلاعات شخص موردنظرتان را وارد کنید بخصوص شماره تلفن همراه باید متعلق به وی باشد نه شما .

البته که شما مختارید هر تخفیفی را برای مشتریان خود در نظر بگیرید ولی این تخفیف فقط در بخش عمومی قابل ثبت است و حتما هم میدانیم که اگر تخفیف در حد ناچیزی باشد علاوه بر اتلاف وقت خودمان هیچ تاثیری برای  مراجعه مشتری ندارد .
اگر تخفیف بسیار کم  باشد خدمات شما ثبت نمیشود و از طریق ایمیل یا پیامک به اطلاع شما نیز رسانده میشود .
برای ثبت خدمات یا کالای شما با تخفیف ویژه برای اعضا شهر بن  ، میزان حداقل تخفیف  جهت تایید در بخش ثبت رایگان اعلام شده است .(صفحه اول سایت -ثبت رایگان )

کار خاصی لازم نیست فقط باید در زمان ثبت اطلاعات خود اعلام کنید در صورت امکان در بخش آگهی ویژه باشم .

این بخش تعداد حدودی را حمایت میکند و بر اساس تاریخ و % تخفیف اولویت بندی میشود .

این سامانه ویژه ارایه دهنده خدمات هست و در صورت استفاده شهروند از آن  فوری اشتراک وی باطل میشود ( حتی اگر میدانید چگونه عمل میکند ، اقدام به تست نکنید )